');

Kėdės, kedes, antikvarines kedes, baldai kedes, darbo, biuro kedes, italiskos, valgomojo, virtuves, lauko kedes, kedes biurui

JŪSŲ SKELBIMAI
MŪSŲ PARTNERIŲ NUOLAIDOS
REKLAMOS GALIMYBĖS
APIE PROJEKTĄ
KONTAKTINĖ INFORMACIJA
PASIŪLYKITE SAVO TEMĄ DISKUSIJAI
NAUJIENOS
ATSIŲSKITE SAVO PRANEŠIMĄ SPAUDAI
BALDAIANTIKVARINIAI BALDAI
AUDINIAI
ĄŽUOLINIAI BALDAI
BALDŲ PROJEKTAI
BIURO BALDAI
DURYS   nauja!
FURNITŪRA
GRINDYS
ĮVAIRŪS BALDAI
JAUNUOLIO BALDAI
KALVIŠKI BALDAI
KARKASINIAI BALDAI
KAVINIŲ BALDAI
KĖDĖS
KILIMAI
KORPUSINIAI BALDAI
KRĖSLAI
KŪDIKIO BALDAI
LAIPTAI
LANGAI
LAUKO BALDAI
MASAŽINĖS KĖDĖS
MIEGAMOJO BALDAI
MINKŠTI BALDAI
NATŪR. MEDŽIO BALDAI   nauja!
NESTANDARTINIAI BALDAI
ODINIAI BALDAI
PARKETAS
PAVEIKSLAI
PREKYBOS BALDAI
PRIEŠKAMBARIO
SALONAI
SANDĖLIŲ BALDAI
SOFOS
SPINTOS
SPORTO BALDAI
STALAI
STALVIRŠIAI
STUMDOMOS PERTVAROS
SVETAINĖS BALDAI
ŠVIESTUVAI
TAPETAI
TURĖKLAI
UŽUOLAIDOS
VAIKŲ BALDAI
VALGOMOJO BALDAI
VIEŠBUČIŲ BALDAI
VIRTUVĖS BALDAI
VONIOS BALDAI
ŽAIDIMŲ STALAI
ŽALIUZĖS
Demo
ŽIDINIAI
TRANSPORTAS
BUITINĖ TECHNIKA
LCD TELEVIZORIAI
NAMŲ KINAS
....................................
ITALIŠKI BALDAI
POTUGALIŠKI BALDAI
VAIK. DARŽ. BALDAI   nauja!
KĖDĖS


Kėdės 
Skano LT, UAB SKANO yra Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje, Estijoje ir veikiantis parduotuvių tinklas, kurio asortimente be medinių baldų yra ir įžymūs Italijos bei Vokietijos minkšti baldai bei elegantiški šviestuvai.
Geriausias SKANO klasikinio stiliaus pavyzdys yra Bjorkkvist baldų serija, kurios senesnis nei šimto metų dizainas suteikia galimybes įrengti bibliotekas, namų biurus, valgomąjį, miegamąjį ir vaikų kambarius kokybiškais rankų darbo mediniais baldais. Šios serijos nesenstantis dizainas yra patobulintas šiuolaikiniu funkcionalumu. Bjorkkvist baldų seriją sudaro beveik šimtas įvairių gaminių.
Mažmeninėje prekyboje SKANO prekės ženklas simbolizuoja šiaurietišką kokybę ir patikimumą.

Björkkvist Björkkvist Björkkvist Rašomasis Indauja
Lentynos Prekė Prekė Prekė Prekė
Prekė Prekė Prekė Prekė Prekė
Prekė Prekė Prekė Prekė Prekė
Prekė Prekė Prekė Prekė Prekė


 
   

NAUJIENOS
Kedes
Kedes pasirinkimas Higienos norma HN 32:1998 reikalavimus kėdei nusako trimis punktais: Darbo kėdė turi būti stabili, bet leidžianti darbuotojui lengvai ir laisvai judėti bei pasirinkti patogią pozą.

Darbo kėdės konstrukcija turi atitikti ergonominius reikalavimus: kėdė turi būti su kėlimo ir sukimo mechanizmu, leidžiančiu keisti kėdės aukštį bei atlošo atlenkimo kampą; kėdės atlošas turi būti pakankami aukštas ir pasviręs.

Pėdų atrama turi būti pritaikoma darbuotojui, kuriam reikia ja naudotis.

Perskaičius šiuos tris punktus, tikriausiai Jums bus sunku pasirinkti ir prireiks detalesnių paaiškinimų. Norint išsirinkti ergonomišką kėdę, turite būti įsitikinę, kad ji atitinka šiuos kriterijus:

Kėdės sėdimoji dalis yra patogi ir tinka Jūsų kūno formai. Kai atsisėdate ant kėdės, ji iš abiejų pusių turi būti bent 2,5 cm platesnė negu Jūsų klubai ir šlaunys. Kėdės sėdimoji dalis turi būti ne per ilga kojoms (38-43 cm), priešingu atveju ji arba užsikabins už pakinklių arba trukdys pilnai atremti juosmenį . Dauguma ergonomiškų kėdžių turi nuolydį į priekį, kuris neleidžia kojoms užsikabinti už sėdynės. Kėdės sėdimoji dalis turi būti tokios formos, kad sudarytų tolygų svorio pasiskirstymą ir būtų patogu sėdėti. Kėdės aukštis yra reguliuojamas. Geriausiai, kai kėdė turi pneumatinį reguliavimo įtaisą, kad galima būtų pritaikyti jos aukštį. Kėdės gali būti reguliuojamos ir mechaniškai (pvz. sukimas).

Kėdės aukščio reguliavimo ribos atitinka vartotojo antropometrinius duomenis. 95% vartotojų tenkina reguliavimo diapazonas nuo 38 cm iki 53 cm. Turite sureguliuoti kėdės aukštį taip, kad šlaunys būtų horizontaliai arba truputį žemiau, o pėdos būtų tvirtai padėtos ant grindų. Daugumoje atvejų atramos kojoms Jums nereikia. Kėdės aukščio reguliavimo mechanizmas turi būti lengvai pasiekiamas bei užtikrinamas reikiamas lygis. Fiksuoto aukščio kėdė taip pat yra tinkama, jeigu tik sėdėdami jaučiatės patogiai, o be to, jeigu ja dažniausiai naudositės tik Jūs.

Kėdė turi patogų atlošą apatiniai nugaros daliai (juosmeniui). Dauguma kėdžių turi minkštus atlošus, kuriuos galima reguliuoti (žemyn, aukštyn, į priekį, atgal) pritaikant pagal Jūsų kūno formą. Jeigu kėde naudosis daug vartotojų, tada bus reikalingas toks reguliavimas. Kėdės atlošo palinkimas svarbus operatoriui, kad šis galėtų patogiai palinkti į priekį ar atgal, išlaikydamas teisingą kampą tarp kėdės sėdynės ir atlošo. 90o-130o atlošo palinkimo kampo reguliavimo galimybė yra tinkama. Kėdės su aukštais atlošais yra labiau mėgstamos, kadangi jos suteikia atramą ir apatinei, ir viršutinei nugaros daliai. Rekomenduojama pilna atrama, kurios aukštis (45 - 51) cm. Mažiausias atlošo plotis 36 cm. Tam, kad apsaugoti nugarą nuo įtempimo, rekomenduojama kėdė su atrama juosmeniui, kadangi sėdint ši kūno dalis yra labiausiai įsitempusi. Sėdint atsirėmus į kėdės atlošą yra pakankamai vietos klubams. Jeigu nėra pakankamai vietos klubams, gali tekti sėdėti pasislinkus toliau į priekį taip, kad šlaunys neturės pilnos atramos. Kėdė dar yra patogi po 40 – 60 minučių sėdėjimo. Naudojantis kėdės sėdimąja dalimi, pagaminta iš mažo tankumo akyto plastiko, jos forma gali pasikeisti. Šiuo atveju nebeliks tinkamos atramos. Netinkama sėdynė bei netinkanti jos forma gali sukelti nepatogumą, pusiausvyros nebuvimą, klubų ir nugaros nuovargį. Kėdės sėdimosios dalies palenkimas yra reguliuojamas. Kai kuriais atvejais reikalingas sėdimosios dalies reguliavimas tam, kad palaikytumėte sėdimos padėties pusiausvyrą.

Kėdės sėdimosios dalies palenkimas yra nesusietas su kėdės atlošo palenkimu. Reguliuojant kėdės atlošo palenkimo kampą, neturi keistis sėdimosios dalies kampas, t.y. turi būti du nepriklausomi reguliavimo mechanizmai. Jei pavertus kėdės atlošą atgal, pakyla sėdimosios dalies priekis, tai jis gali spausti šlaunis ar pakinklius. Kėdė turi penkias stovo atramas. Jeigu dirbant svarbu kėdės judrumas, tada kėdės stovas turi turėti bent penkias atramas su ratukais, kurie laisvai slystų grindų paviršiumi.

Jums reikalingi kėdės porankiai. Jie turi būti platūs, kontūriniai, minkšti ir patogūs. Įsitikinkite, kad sėdint galite laisvai pakeisti porankių aukštį bei pritraukti prie savęs ir atitolinti. Porankių aukštis nuo kėdės sėdimosios dalies reguliuojamas (21-28) cm ribose. Geriausia, kad prireikus būtų galima nuimti porankius.

Kiti patarimai:

Pėdų atrama. Įsitikinkite, ar Jums reikia pėdų atramos, kad galėtumėte patogiai sėdėti kėdėje. Tačiau, jeigu Jums reikia tokios atramos, pasirinkite laisvai stovinčią, ant grindų padėtą, kad galėtumėte patogiai pailsinti kojas. Rekomenduotinos reguliuojamo aukščio ir polinkio kampo pėdų atramos. Kėdės danga. Kėdės gali būti aptrauktos įvairiomis medžiagomis. Vinilo ir panašūs į vinilą apmušalai lengvai išvalomi ir atsparūs irimui, tačiau jie nepraleidžia oro ir, jeigu kėdė po šlaunimis pradės kaisti, gali kauptis drėgmė. Drobės arba vilnos ir sintetinio pluošto mišinio apmušalai yra pralaidūs orui, tačiau mažiau atsparūs irimui bei sunkiau išvalomi. Jums paliekama teisė rinktis higieniškumą ar ilgaamžiškumą.   Plačiau »
Geriausios kėdės
Kėdės - baldas atsisėsti. Pačios seniausios - kaladės - trinkos. Kėdės su atlošais ir be jų. Kėdės be atlošo, kai sėdynė įtvirtinta ant rėminės atramos, vadinama taburete.   Plačiau »
 

LOVOS

      SOFOS-LOVOS
      VISKOELASTINIAI ČIUŽINIAI
      JAUNUOLIO
      MEDICININĖS
      MIEGAMOJO
      PRIPUČIAMOS LOVOS
      LOVŲ GROTELĖS
      ČIUŽINIAI
      NATURAL. ČIUŽINIAI
      ORTOPEDINIAI ČIUŽINIAI
      PRESTIŽINIAI ČIUŽINIAI
      PAGALVĖS
      ORTOPEDINĖS PAGALVĖS
      PATALYNĖ
      ČIUŽINIŲ UŽVALKALAI
      SALONAI
      VANDENS LOVOS   nauja!

INFORMACIJA

      REKLAMA
      NAUDINGA
      KONTAKTAI
      LANKYTOJAMS
      PATARIMAI
      NUORODOS
      NUOLAIDOS
      BALDAI BIURUI
      INTERJERAS - AKMUO
      PRIES PERKANT
      APIE PROJEKTĄ

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS
Data: 2012-04-03
Atsiuntė: Radvilė
Komentaru: 3
Data: 2011-12-12
Atsiuntė:
Komentaru: 1

INTERJERO PAVYZDŽIAI
Miegamojo interjero spalva (3)
Tamsių spalvų virtuvės interjeras (1)
Virtuvė sujunta su svetaine? (4)
Žalias miegamasis? (10)
Balti metaliniai lauko baldai (3)
Mėlyni svetainės baldai ir interjeras (7)
Svetainės baldai (3)
Čiužiniai - Kaip išsirinkti čiužinį? (1)
Lauko durų išpardavimas (0)
Virtuvės baldų komplektai (5)

NUORODOS
eNamai.lt - nekilnojamas turtas internete
© Visos teisės saugomos, 2006, info@lovos.lt  
Search Search Mail

Kėdės, kedes, antikvarines kedes, baldai kedes, darbo, biuro kedes, italiskos, valgomojo, virtuves, lauko kedes, kedes biurui