');

Minkšti baldai, minkšti kampai, minksti baldai, minksti baldai kampai, minksti odiniai baldai, minksti svetaines baldai

JŪSŲ SKELBIMAI
MŪSŲ PARTNERIŲ NUOLAIDOS
REKLAMOS GALIMYBĖS
APIE PROJEKTĄ
KONTAKTINĖ INFORMACIJA
PASIŪLYKITE SAVO TEMĄ DISKUSIJAI
NAUJIENOS
ATSIŲSKITE SAVO PRANEŠIMĄ SPAUDAI
BALDAIANTIKVARINIAI BALDAI
AUDINIAI
ĄŽUOLINIAI BALDAI
BALDŲ PROJEKTAI
BIURO BALDAI
DURYS   nauja!
FURNITŪRA
GRINDYS
ĮVAIRŪS BALDAI
JAUNUOLIO BALDAI
KALVIŠKI BALDAI
KARKASINIAI BALDAI
KAVINIŲ BALDAI
KĖDĖS
KILIMAI
KORPUSINIAI BALDAI
KRĖSLAI
KŪDIKIO BALDAI
LAIPTAI
LANGAI
LAUKO BALDAI
MASAŽINĖS KĖDĖS
MIEGAMOJO BALDAI
MINKŠTI BALDAI
NATŪR. MEDŽIO BALDAI   nauja!
NESTANDARTINIAI BALDAI
ODINIAI BALDAI
PARKETAS
PAVEIKSLAI
PREKYBOS BALDAI
PRIEŠKAMBARIO
SALONAI
SANDĖLIŲ BALDAI
SOFOS
SPINTOS
SPORTO BALDAI
STALAI
STALVIRŠIAI
STUMDOMOS PERTVAROS
SVETAINĖS BALDAI
ŠVIESTUVAI
TAPETAI
TURĖKLAI
UŽUOLAIDOS
VAIKŲ BALDAI
VALGOMOJO BALDAI
VIEŠBUČIŲ BALDAI
VIRTUVĖS BALDAI
VONIOS BALDAI
ŽAIDIMŲ STALAI
ŽALIUZĖS
Demo
ŽIDINIAI
TRANSPORTAS
BUITINĖ TECHNIKA
LCD TELEVIZORIAI
NAMŲ KINAS
....................................
ITALIŠKI BALDAI
POTUGALIŠKI BALDAI
VAIK. DARŽ. BALDAI   nauja!
MINKŠTI BALDAI


Minkšti baldai 
Skano LT, UAB SKANO yra Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje, Estijoje ir veikiantis parduotuvių tinklas, kurio asortimente be medinių baldų yra ir įžymūs Italijos bei Vokietijos minkšti baldai bei elegantiški šviestuvai.
Geriausias SKANO klasikinio stiliaus pavyzdys yra Bjorkkvist baldų serija, kurios senesnis nei šimto metų dizainas suteikia galimybes įrengti bibliotekas, namų biurus, valgomąjį, miegamąjį ir vaikų kambarius kokybiškais rankų darbo mediniais baldais. Šios serijos nesenstantis dizainas yra patobulintas šiuolaikiniu funkcionalumu. Bjorkkvist baldų seriją sudaro beveik šimtas įvairių gaminių.
Mažmeninėje prekyboje SKANO prekės ženklas simbolizuoja šiaurietišką kokybę ir patikimumą.

Björkkvist Björkkvist Björkkvist Rašomasis Indauja
Lentynos Prekė Prekė Prekė Prekė
Prekė Prekė Prekė Prekė Prekė
Prekė Prekė Prekė Prekė Prekė
Prekė Prekė Prekė Prekė Prekė


 
   

NAUJIENOS
Minkšti baldai
Lietuvos baldų pramonė ir toliau sėkmingai didina pardavimą ir eksportą, baldų gamyba praėjusiais metais išaugo 27,7 proc. Tačiau Mažeikiuose įsikūrusios UAB „Mažeikių lyra“ (www.mlyra.lt) specialistų teigimu, įdėmiau pažvelgę į vyraujančią baldų pasiūlą pastebėsime, kad egzistuoja nemažas atotrūkis tarp vis dar vyraujančių tarybiniais laikais susiformavusių baldų gamybos tradicijų ir stilių bei modernių baldų pasiūlos ir kainų. Iki šiol daugiausia produkcijos eksportavusi į Skandinavijos šalis „Mažeikių lyra“ nusprendė patenkinti šiuo metu pastebimai besikeičiančius mūsų šalies vartotojų poreikius – pasiūlyti savo produkciją ir Lietuvos rinkai.

Skandinavų įvertinta kokybė

Jau penkiolika metų gyvuojanti UAB „Mažeikių lyra“ iš pradžių niekuo neišsiskyrė iš kitų šalies baldų gamintojų. Tačiau prieš penkerius metus bendrovė apsisprendė gaminti skandinaviško stiliaus minkštus baldus ir tapo viena eksporto lyderių – 2004 ir 2005 m. UAB „Mažeikių lyra“ vidutinių įmonių kategorijoje apdovanota kaip daugiausia minkštų baldų pagaminusi ir eksportavusi įmonė. Ne paslaptis, kad Lietuvos rinka baldų gamintojams per maža, tačiau eksportuojant įprastus lietuviškus baldus galima patenkinti tik Rytų Europos užsakovų estetinius bei funkcinius poreikius. Šiuo metu daugiau nei 95 proc. pagamintos produkcijos (apie 3 000 komplektų per mėnesį) parduodama Danijos, Švedijos, Suomijos ir Norvegijos rinkose. Bendrovės gaminamais baldais prekiaujama didžiuosiuose Skandinavijos šalių prekybos centruose.

Sėkmingai didindama produkcijos asortimentą (gaminamų baldų modelių asortimentas nuolat atnaujinamas) bendrovė šiandien gamina apie 60 skirtingų minkštų baldų modelių, kurie pelnė kokybiškų ir išskirtinio stiliaus baldų vardą Skandinavijos šalyse. Šiuo metu įmonėje dirba 260 darbuotojų. Bendrovės gamybines patalpas, dabar užimančias 6 500 m², netrukus planuojama gerokai padidinti. Prognozuojama, kad 2007 m. UAB „Mažeikių lyra“ apyvarta sieks 40 mln. litų.

Požiūris pamažu keičiasi

UAB „Mažeikių lyra“ specialistų teigimu, pastebėtina, kad jau formuojasi grupė žmonių, kuriems tradiciniai lietuviški baldai atsibodę, o pasirinkimas gana ribotas – arba įsigyti pastaruosius, arba pasirinkti itališkus, vokiškus ar skandinaviškus baldus, kurių, beje, nemažai gaminama Lietuvoje arba gretimoje Lenkijoje, ir skirti tam didžiulę pinigų sumą, keliskart viršijančią baldo savikainą. Todėl nuspręsta užpildyti šią rinkos dalį ir pasiūlyti skandinaviško, minimalistinio stiliaus baldus ir Lietuvos vartotojams, juolab kad tokių baldų poreikis itin sparčiai auga. Bendrovės siekis – suteikti galimybę kiekvienam šiuolaikiškam žmogui gyventi kitaip: palankiausiomis sąlygomis rinktis išskirtinio stiliaus ir komforto baldus už prieinamą kainą.

Pagrindinė užsakovų auditorija, į kurią orientuoti šie baldai, yra 25– 40 metų vidutines ir aukštesnes pajamas gau-nantys žmonės. Domėjimasis šio stiliaus baldais dažniausiai byloja apie originalių formų ir sprendimų paieškas, jaunatvišką veržlumą. Kitai kategorijai priskiriami užsakovai, dažniausiai linkę rinktis tradicinius ir neretai įvairios paskirties baldus. Tačiau suteikiant baldui papildomų funkcijų, dažniausiai nukenčia jo patvarumas ir patogumas, o bendrovės „Mažeikių lyra“ baldų gamintojų siekis – kokybiški ir patogūs baldai. Siekiant išlaikyti šias ypatybes ir prieinamą kainą baldas turi atlikti tik vieną funkciją. UAB „Mažeikių lyra“ vizija – tapti lanksčiausia ir aukščiausios kokybės skandinaviško stiliaus minkštų baldų gamintoja visose Baltijos šalyse.

Minimalistinės formos skirtingoms būsto koncepcijoms

Minimalizmo tendencijoms plintant ir Lietuvoje, sienų griovimas, erdvės atvėrimas senuose daugiabučiuose, , arba pasirinkti itališkus, vokiškus ar skandinaviškus baldus, kurių, beje, nemažai gaminama Lietuvoje arba gretimoje Lenkijoje, ir skirti tam didžiulę pinigų sumą, keliskart viršijančią baldo savikainą. Todėl nuspręsta užpildyti šią rinkos dalį ir pasiūlyti skandinaviško, minimalistinio stiliaus baldus ir Lietuvos vartotojams, juolab kad tokių baldų poreikis itin sparčiai auga. Bendrovės siekis – suteikti galimybę kiekvienam šiuolaikiškam žmogui gyventi kitaip: palankiausiomis sąlygomis rinktis išskirtinio stiliaus ir komforto baldus už prieinamą kainą.

Pagrindinė užsakovų auditorija, į kurią orientuoti šie baldai, yra 25– 40 metų vidutines ir aukštesnes pajamas gaunantys žmonės. Domėjimasis šio stiliaus baldais dažniausiai byloja apie originalių formų ir sprendimų paieškas, jaunatvišką veržlumą. Kitai kategorijai priskiriami užsakovai, dažniausiai linkę rinktis tradicinius ir neretai įvairios paskirties baldus. Tačiau suteikiant baldui papildomų funkcijų, dažniausiai nukenčia jo patvarumas ir patogumas, o bendrovės „Mažeikių lyra“ baldų gamintojų siekis – kokybiški ir patogūs baldai. Siekiant išlaikyti šias ypatybes ir prieinamą kainą baldas turi atlikti tik vieną funkciją. UAB „Mažeikių lyra“ vizija – tapti lanksčiausia ir aukščiausios kokybės skandinaviško stiliaus minkštų baldų gamintoja visose Baltijos šalyse.

Minimalistinės formos skirtingoms būsto koncepcijoms

Minimalizmo tendencijoms plintant ir Lietuvoje, sienų griovimas, erdvės atvėrimas senuose daugiabučiuose, atviros gyvenamosios erdvės kaip modernumo simbolio būste akcentavimas pamažu tampa visuotiniu reiškiniu. Nauji daugiabučiai projektuojami ir statomi neretai visai be vidinių pertvarų. Toks reiškinys sveikintinas kalbant apie mažus būstus. Tačiau erdvę formuoja ne vien tik sienos bei pertvaros. Minimalizmas – tai ne visiškai tuščias butas, čia svarbu funkcionalumas, mat norint įgyvendinti šio stiliaus būsto idėją privalu pritaikyti ir tokią koncepciją atitinkančius baldus, kurie, kaip ir kitos interjero detalės, yra mus formuojančios aplinkos dalis. Šiems baldams taikomi vientisumo ir harmonijos kriterijai išreiškia¬mi ne formos neigimu, bet aiškaus geometrinio ar organinio tūrio, santūrių ir organiškų detalių teigimu. Todėl nenuostabu, kad skandinaviško stiliaus baldai užkariauja vis didesnį užsakovų susidomėjimą.

Kitas šių baldų pranašumas – griežtos ir švarios jų linijos puikiai dera ne tik minimalistiniuose interjeruose. Pakeitus baldų spalvą ar apmušalus (pvz., pasirinkus odą), jie visuomet gali tapti svarbiausiu modernaus interjero akcentu, ar atvirkščiai – nedarkydami erdvės vientisumo įsikomponuoti klasikiniame interjere. Be to, daug priklauso nuo paties užsakovo ir architekto ar dizainerio išmonės. Vienas svarbiausių UAB „Mažeikių lyra“ baldų ypatumų tai, kad bendrovė užsakovui visuomet gali pasiūlyti pačiam pasirinkti įvairių audinių, tekstūrų bei spalvų derinius, tinkamiausius kiekvienam interjerui. Be to, visiems bendrovės gaminiams suteikiama 24 mėnesių garantija.

Pirmasis firminisbaldų centras „Lyra“

Neseniai Vilniuje, Verkių g. 29 (9 korpusas), duris atvėrusiame naujame skandinaviško stiliaus baldų centre užsakovai vienoje vietoje galės išsirinkti ir užsisakyti UAB „Mažeikių lyra“ gaminamus minkštuosius baldus. Bendrovės specialistai kiekvienam atvykusiam suteikia išsamią informaciją apie įmonės gaminamą produkciją ir, atsižvelgdami į kiekvieno užsakovo pageidavimus, padeda pasirinkti tinkamiausią baldą.   Plačiau »
Baldai unikaliam interjerui
Augant būstų, biurų ir kitokios paskirties objektų poreikiui, užsakovai vis daugiau investuoja ir į baldų kokybę bei patalpų estetiką. Ieškant naujų formų ir unikalių sprendimų, vietinės pasiūlos neretai nebeužtenka.   Plačiau »
Verta žinoti prieš perkant baldus
Nemaža dalis pardavėjų siūlo baldus užsisakyti iš užsienio katalogų. Jeigu nusprendėte įsigyti tokius baldus, įdėmiai perskaitykite sutartį, pareikalaukite, kad joje būtų surašyti tie svarbūs dalykai, kuriuos aptarėte su pardavėju (pvz., baldų matmenys, sudedamųjų dalių pavadinimai, kiekis bei jų tikslus sutartinis žymėjimas ir kita).   Plačiau »
 

LOVOS

      SOFOS-LOVOS
      VISKOELASTINIAI ČIUŽINIAI
      JAUNUOLIO
      MEDICININĖS
      MIEGAMOJO
      PRIPUČIAMOS LOVOS
      LOVŲ GROTELĖS
      ČIUŽINIAI
      NATURAL. ČIUŽINIAI
      ORTOPEDINIAI ČIUŽINIAI
      PRESTIŽINIAI ČIUŽINIAI
      PAGALVĖS
      ORTOPEDINĖS PAGALVĖS
      PATALYNĖ
      ČIUŽINIŲ UŽVALKALAI
      SALONAI
      VANDENS LOVOS   nauja!

INFORMACIJA

      REKLAMA
      NAUDINGA
      KONTAKTAI
      LANKYTOJAMS
      PATARIMAI
      NUORODOS
      NUOLAIDOS
      BALDAI BIURUI
      INTERJERAS - AKMUO
      PRIES PERKANT
      APIE PROJEKTĄ

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS
Data: 2012-04-03
Atsiuntė: Radvilė
Komentaru: 3
Data: 2011-12-12
Atsiuntė:
Komentaru: 1

INTERJERO PAVYZDŽIAI
Miegamojo interjero spalva (3)
Tamsių spalvų virtuvės interjeras (1)
Virtuvė sujunta su svetaine? (4)
Žalias miegamasis? (10)
Balti metaliniai lauko baldai (3)
Mėlyni svetainės baldai ir interjeras (7)
Svetainės baldai (3)
Čiužiniai - Kaip išsirinkti čiužinį? (1)
Lauko durų išpardavimas (0)
Virtuvės baldų komplektai (5)

NUORODOS
eNamai.lt - nekilnojamas turtas internete
© Visos teisės saugomos, 2006, info@lovos.lt  
Search Search Mail

Minkšti baldai, minkšti kampai, minksti baldai, minksti baldai kampai, minksti odiniai baldai, minksti svetaines baldai