');

interjeras, namu interjeras, namo interjeras, buto interjeras, namų interjeras, virtuvės interjeras, virtuves interjeras

JŪSŲ SKELBIMAI
MŪSŲ PARTNERIŲ NUOLAIDOS
REKLAMOS GALIMYBĖS
APIE PROJEKTĄ
KONTAKTINĖ INFORMACIJA
PASIŪLYKITE SAVO TEMĄ DISKUSIJAI
NAUJIENOS
ATSIŲSKITE SAVO PRANEŠIMĄ SPAUDAI
BALDAIANTIKVARINIAI BALDAI
AUDINIAI
ĄŽUOLINIAI BALDAI
BALDŲ PROJEKTAI
BIURO BALDAI
DURYS   nauja!
FURNITŪRA
GRINDYS
ĮVAIRŪS BALDAI
JAUNUOLIO BALDAI
KALVIŠKI BALDAI
KARKASINIAI BALDAI
KAVINIŲ BALDAI
KĖDĖS
KILIMAI
KORPUSINIAI BALDAI
KRĖSLAI
KŪDIKIO BALDAI
LAIPTAI
LANGAI
LAUKO BALDAI
MASAŽINĖS KĖDĖS
MIEGAMOJO BALDAI
MINKŠTI BALDAI
NATŪR. MEDŽIO BALDAI   nauja!
NESTANDARTINIAI BALDAI
ODINIAI BALDAI
PARKETAS
PAVEIKSLAI
PREKYBOS BALDAI
PRIEŠKAMBARIO
SALONAI
SANDĖLIŲ BALDAI
SOFOS
SPINTOS
SPORTO BALDAI
STALAI
STALVIRŠIAI
STUMDOMOS PERTVAROS
SVETAINĖS BALDAI
ŠVIESTUVAI
TAPETAI
TURĖKLAI
UŽUOLAIDOS
VAIKŲ BALDAI
VALGOMOJO BALDAI
VIEŠBUČIŲ BALDAI
VIRTUVĖS BALDAI
VONIOS BALDAI
ŽAIDIMŲ STALAI
ŽALIUZĖS
Demo
ŽIDINIAI
TRANSPORTAS
BUITINĖ TECHNIKA
LCD TELEVIZORIAI
NAMŲ KINAS
....................................
ITALIŠKI BALDAI
POTUGALIŠKI BALDAI
VAIK. DARŽ. BALDAI   nauja!
INTERJERAS


„MadamW“ — interjero salonas 

 

 


Verslo idėja
Interjero rūmai – tai parduotuvė, kurioje galite nusipirkti viską arba beveik viską, ko reikia tobulam interjerui sukurti. Nauja yra tai, kad visą 1200 m2 ploto apimančią kolekciją sudaro tik aukščiausios kokybės žymiausių pasaulio gamintojų prekės.

Struktūra

Interjero salonas įrengtas gražiame neoklasicistinio stiliaus istoriniame statinyje, primenančiame rūmus. Ekspoziciją sudaro 17 įvairaus didžio salių ir dizainerių biuras. Kiekvienam gamintojui yra skirta 1 salė, kurioje visą interjerą suprojektavo pats gamintojas. Tai įgalina tobulai eksponuoti interjero scenas ir suteikti galimybę klientui ne tik pamatyti interjero modelį, bet ir pabūti jame, pajausti nuotaiką, įsitikinti, kad būtent šioje salėje yra jo „svajonių kambarys“.
Verslo ir interjero koncepciją padėjo sukurti Ipe Cavalli firmos dizaineriai – ryškiausios šių dienų pasaulio dizaino žvaigždės – Samuele Mazza ir Alessandro La Spada. Jiems talkino garsūs Lietuvos architektai: Janina Kalmantienė ir Rytis Mikulionis.

Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime.

Prekė Prekė Prekė Prekė Prekė
Prekė Prekė Prekė Prekė Prekė
Prekė Prekė Prekė Prekė Prekė
Prekė Prekė Prekė Prekė Prekė


 
   

NAUJIENOS
Įteiktos „Auksinės paletės„ už geriausius metų interjerus
Kovo 8 dieną, Lietuvos architektai ir interjerų kūrėjai antrąjį kartą išsidalino „Metų interjero/06. Auksinės paletės“ apdovanojimus už geriausius metų interjerus. Iškilmingos ceremonijos, vykusios Vilniaus senajame arsenale, metu buvo teikiami apdovanojimai visuomeninio, individualaus gyvenamojo bei biuro interjero kategorijose, o laimėtojus rinko tarptautinė komisija: koncerno „Akzo Nobel“ estetikos centro Švedijoje vadovas Peras Nimeris, Estijos architektų sąjungos viceprezidentas Indrekas Allmanas, Zalcburgo ir Lietuvos draugijos prezidentas, austrų architektas Erichas Wagneris, Čekijos dizaino centro vadovas, rengiantis analogiškus konkursus Čekijoje Milanas Kabatas ir Latvijos architektų sąjungos narė Zaiga Gailė. Taip pat konkurso dalyvių laukė dvi specialios nominacijos – Lietuvos architektų sąjungos įsteigtas įvertinimas „Už konceptualumą interjere“ bei publikos simpatijų prizas.

Konkursui buvo pateiktas 61 darbas: 29 darbai privataus interjero kategorijoje, 23 – visuomeninio ir 9 – biuro interjero. Konkurso organizatoriai, „LI Sadolin“ generalinė direktorė Sabina Kozlovska bei žurnalo „Namas ir aš“ direktorius Saulius Kocys, džiaugėsi jog šiemet tiek daug architektų pareiškė norą dalyvauti konkurse ir vylėsi, jog šio renginio tradicijos tęsis ir tolimesniais metais. Susirinkusiuosius nuotaikinga muzika linksmino ir jaudinančią vakaro atmosferą padėjo kurti Vytauto Labučio kvartetas. Geriausių interjerų autoriams buvo įteiktas ypatingas apdovanojimas – spalvų paletė paauksuotame dėkle bei kelionė į Milano dizaino savaitę – svarbiausią baldų ir interjero dizaino parodą pasaulyje, kasmet pritraukiančią šimtus tūkstančių profesionalų. O antrosios ir trečiosios vietos laimėtojams buvo padovanota metinė žurnalo „Namas ir aš“ prenumerata.

Individualaus gyvenamojo interjero nominacijoje į finalą buvo atrinkti trys darbai. Trečioji vieta atiteko architektei Editai Aleknavičiūtei, antroji – Audriaus Gudelio projektuotam dviejų aukštų gyvenamajam namui Antakalnyje, o pirmoji – architekto Marijaus Preiso ir dizainerio Aivaro Preiso darbui.

Į auksinę paletę už geriausią visuomeninį interjerą pretendavo Dmitrijus Kudinas bei Tomas Stauskas, Austėja Valevičiūtė bei Martynas Valevičius, taip pat Darius Rupšys bei Viktoras Morozovas. Trečioji vieta atiteko Dmitrijui Kudinui bei Tomui Stauskui už „Lebole“ itališkų drabužių parduotuvės interjerą, antroji – Dariui Rupšiui bei Viktorui Morozovui, sukūrusiems grožio salono „Buržua“ interjerą. Pirmąja vieta džiaugėsi Austėja Valevičiūtė bei Martynas Valevičius, konkursui pateikę restorano „Lokys“ rūsio salei kurtą interjerą, kuriame buvo stengtasi naudojant minimalias laiko ir lėšų sąnaudas sukurti funkcionalią, lengvai transformuojamą ir pritaikomą erdvę restoranui, pobūviui ar konferencijai. Norėta, kad interjeras būtų modernus, tačiau nepamiršta, jog pats objektas yra senamiestyje.

Geriausio biuro interjero kategorijoje varžėsi architektai Martynas Olšauskas, Algimantas Nasvytis su Odeta Kiznyte bei Rytis Mikulionis su Gyčiu Vaitkevičiumi. Trečioji vieta atiteko Martynui Olšauskui, kūrusiam o TŪB „Salda“ interjerą, antroji – Ryčiui Mikulioniui bei Gyčiui Vaitkevičiui už „Sampo“ banko interjerą. Auksinė paletė už geriausią biuro interjerą atiteko Algimantui Nasvyčiui bei Odetai Kiznytei. Architektai kūrė Vilniaus miesto centrinėje dalyje naujai pastatyto gyvenamojo daugiabučio namo pirmame aukšte įsikūrusio advokatų biuro interjerą. Vidinė biuro struktūra, tiek funkcine, tiek estetine prasme buvo suprojektuota atsižvelgiant į ypatingą erdvės geometriją – 5,5 m aukščio patalpą, kurioje atokiau nuo fasadų vitrinų įrengtas antresolinis aukštas. Kuriant interjerą stengtasi pabrėžti šį erdvinio karkaso charakterį, į vieną audinį supinant skirtingas erdves.

Architektų sąjungos prizas „Už konceptualumą interjere“ nugalėtojams, Rūtai Bagdzevičiūtei ir Gabrieliui Vizgirdui, renginio metu nebuvo įteiktas, nes sąjungos deleguotas asmuo negalėjo atvykti. Taigi prizas nugalėtojams vėliau bus asmeniškai įteiktas sąjungos pirmininko Kęstučio Pempės. Nugalėtojai konkursui pateikė Sandros Straukaitės salonui „Sandros salionas“ kurtą interjerą, kuriame vyrauja aiški idėja ir sveikas minimalizmas, jokios maskuotės: betoninės lubos, jokio gipso kartono, atvira elektros instaliacija, japoniškais komiksais išklijuotas tualetas, didelės rankų darbo ore kabančios pagalvės – šviestuvai. Vieta, kur svarbiausia koncepcija ir jausmas. Interjeras kurtas nedideliame, vos 20 m2 plote. Kaip teigia architektai, interjerą kurti ir pačią idėją sugeneruoti buvo tikrai nesunku, nes užsakovę jie seniai pažinojo, gerai suprato, ko būtent ji norinti.

Už anksčiau išvardintas tris konkurso darbų kategorijas taip pat buvo galima balsuoti internete. Organizatoriai džiaugėsi, kad sulaukė daugiau nei 1 500 balsų. Publikos favoritu privataus interjero architektų tarpe tapo Audrius Gudelis, visuomeninio interjero kategorijoje – Rūta Bagdzevičiūtė ir Gabrielius Vizgirdas. Labiausiai publikai patikęs biuro interjeras – Giedrės Sutkutės kurtas „Parex“ banko interjeras.

Renginyje dalyvavę architektai džiaugėsi, jog vyksta tokio tipo konkursai, kurių metu galima susipažinti su kolegų darbais, savuosius parodyti visuomenei bei pasisemti naujų idėjų.

Eglė Stočkutė   Plačiau »
Miegamojo erdvė
Interjero dizaino specialistai neretai atsiduria situacijoje, kai užsakovai Lietuvoje juos kviečiasi tik baigiamiesiems akcentams sudėlioti, pvz., kiliminei dangai parinkti. Tačiau biuro interjero dizainas yra kur kas platesnė sritis, panaši į žaidimą šachmatais: kuo daugiau ėjimų numatysi į priekį – tuo bus geresnis rezultatas, o klaidos gali brangiai kainuoti. „Interjero dizainerio darbas prasideda nuo pokalbio su užsakovu. Pirmiausia reikia įsigilinti į užsakymą ir savo profesionalumu padėti, kad kliento verslas galėtų dar efektyviau atsiskleisti, būtų patrauklus užsakovams ir darbuotojams. Sugalvojus idėją, prasideda statybinė-techninė interjero dizaino dalis.   Plačiau »
Lipdiniai interjere
Lietuvos biuruose itin populiarios stiklinės pertvaros taip pat ne visada pasiteisina, nes suteikia gana mažą garso izoliaciją, be to, darbuotojams taip pat stinga intymumo, todėl jie pradeda atsitverti žaliuzėmis. „Individualumo darbo vietai būtinai reikia. Juk XX a. pradžioje buvo labai populiari kolektyvinio darbo idėja (pvz., visos mašinininkės kala choru), bet laikas parodė, kad dėl to pradėjo mažėti darbo našumas, todėl vėl grįžtama prie erdvių segmentavimo, nes tai efektyviau“, – pastebi R.Masiokienė.   Plačiau »
Interjero stilius
Parodoje eksponuojama: namų dekoracijos ir baldai; namų ekonomika; „protingas“ namas; butų ir pastatų apipavidalinimas; interjeras; vidaus apdaila ir įranga; namų elektronika; baldai namams: miegamieji ir vaikų kambariai, svetainės, drabužinės, sandėliukai, vonios, saunos, baseinai ir jų įranga; žaidimų kambariai ir žaislai; stumdomos durys; namų apyvokos reikmenys; valgomieji reikmenys; apšvietimas, lempos; židiniai, šildymo sistemos; tekstilė interjerui; kilimai; dekoratyvinės interjero detalės: keramika, krištolas, porcelianas, stiklas, veidrodžiai, dirbtinės gėlės.   Plačiau »
Vizualus erdvių padidinimas
Namo planavimas arba kaip efektyviau išnaudoti gyvenamo namo plotą.
Vaikų kambario erdvė
Tapyba, sienų tapyba, kelios tapybos rūšis.
Interjero detalė - kolona
Inter Deco 2012 seminarai
Klaipėda kviečia į pirmąją Interjero ir dizaino idėjų parodą
 

LOVOS

      SOFOS-LOVOS
      VISKOELASTINIAI ČIUŽINIAI
      JAUNUOLIO
      MEDICININĖS
      MIEGAMOJO
      PRIPUČIAMOS LOVOS
      LOVŲ GROTELĖS
      ČIUŽINIAI
      NATURAL. ČIUŽINIAI
      ORTOPEDINIAI ČIUŽINIAI
      PRESTIŽINIAI ČIUŽINIAI
      PAGALVĖS
      ORTOPEDINĖS PAGALVĖS
      PATALYNĖ
      ČIUŽINIŲ UŽVALKALAI
      SALONAI
      VANDENS LOVOS   nauja!

INFORMACIJA

      REKLAMA
      NAUDINGA
      KONTAKTAI
      LANKYTOJAMS
      PATARIMAI
      NUORODOS
      NUOLAIDOS
      BALDAI BIURUI
      INTERJERAS - AKMUO
      PRIES PERKANT
      APIE PROJEKTĄ

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS
Data: 2012-04-03
Atsiuntė: Radvilė
Komentaru: 3
Data: 2011-12-12
Atsiuntė:
Komentaru: 1

INTERJERO PAVYZDŽIAI
Miegamojo interjero spalva (3)
Tamsių spalvų virtuvės interjeras (1)
Virtuvė sujunta su svetaine? (4)
Žalias miegamasis? (10)
Balti metaliniai lauko baldai (3)
Mėlyni svetainės baldai ir interjeras (7)
Svetainės baldai (3)
Čiužiniai - Kaip išsirinkti čiužinį? (1)
Lauko durų išpardavimas (0)
Virtuvės baldų komplektai (5)

NUORODOS
eNamai.lt - nekilnojamas turtas internete
© Visos teisės saugomos, 2006, info@lovos.lt  
Search Search Mail

interjeras, namu interjeras, namo interjeras, buto interjeras, namų interjeras, virtuvės interjeras, virtuves interjeras